Aktualności

Jesienna Promocja dla Nowych 13-10-2014

Kup tanio karnet i zacznij ćwiczyć jogę u nas!

W okresie od 14.10 do 31.10.2014r. opłata za karnet dla początkujących wynosi 88 zł, dla studentów 80 zł (do 26 roku życia). Promocja jest ważna do wyczerpania puli takich karnetów.

Można zapisać się i kupić karnet online w Strefie Klienta: https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kup-karnet

 Proces zapisywania się i zakupu karnetu odbywa się w trzech krokach:

1) Najpierw wybierz datę pierwszych zajęć, jeśli przyjdziesz później, to nic nie szkodzi. Zmienimy w systemie i czas 30 dni będzie się liczył od daty Twoich pierwszych zajęć.

2) W kroku "Rodzaj członkostwa" wybierz karnet (po kliknięciu zmieni kolor na zielony. Wybierz karnet dla początkujących.

3) W pierwszym polu Kod rabatowy wpisz "JESIEN2014" i kliknij "Aktywuj". Cena zmieni się na 88 zł. Studenci też mogą kupić online, kod promocyjny to "student2014". Cena za karnet dla początkujących to 80 zł. Dalej wypełnij dane w formularzu, jeśli jesteś obcokrajowcem lub nie chcesz podawać numeru PESEL, to zaznacz "Nie posiadam numeru ". Zaznacz pole, że zapoznałeś się z Regulaminem Omśrodka Hatha Jogi. Potem przejdź do płatności online za pomocą przelewy24.pl Jeśli wolisz możesz opłacić karnet przed zajęciami w szkole.

Masz wątpliwośći dzwoń: 603 107 107.

Zapraszamy!

Wróć do listy